Práce tazatele

Připojte se k našemu týmu tazatelů a každý měsíc dostávejte emaily s nabídkami na možnost zapojení a přivýdělku.


REGISTRACE DO NAŠÍ DATABÁZE TAZATELŮ JE ZDARMA.


Naše výzkumná agentura funguje na trhu již více než 25 let. Zaměřujeme se na výzkumy veřejného mínění a trhu, dále i sociologické výzkumy. Více se o nás můžete dozvědět na našich webových stránkách www.focus-agency.cz. Kvalitní výsledky výzkumů se neobejdou bez kvalitních tazatelů v terénu, proto po celý rok hledáme vhodné kandidáty na tuto pozici. Pokud se domníváte, že se na tuto pozici hodíte, rádi se o tom přesvědčíme.

Jaký je postup?

  1. Vyberete si, jestli chcete podepsat dohodu o provedení práce či pracovat na ŽL (nic neplatíte, nikde nemáme žádné vstupní poplatky).
  2. Zaregistrujeme Vás do naší databáze a budeme Vám posílat nabídky výzkumů – zde uvidíte téma výzkumu, cenu za jeden dotazník, termín sběru, koho potřebujeme dotazovat – např. ženy ve věku 20-45 let se středoškolským vzděláním, atd.. Dostanete od nás také vstupní školící materiály a pokud to bude možné, rádi Vás proškolíme na základě Vaší potřeby osobně.  
  3. Zapojíte se do výzkumu a domluvíte se s kolegy manažery sběru dat na počtu dotazníků – dotazníky sbíráme většinou elektronické či papírové. U elektronických je potřeba mít notebook či tablet a nainstalovat si program naší firmy. Vše Vám ukážeme a vysvětlíme – takto pracuje cca 80 % našich tazatelů. Pokud nemáte techniku, u některých výzkumů ji rádi zapůjčíme.
  4. Ukončí se sběr a vy o tom dostanete informaci  – peníze se vyplácí 1 krát měsíčně

Co Vám tato pozice může dát?

  • Pravidelnou nabídku přivýdělku (zapojit se můžete každý měsíc, cena za jeden dotazník dle času a obtížnosti je 100 – 500 korun)
  • Lidský a férový přístup – jde nám o výsledky, ale záleží nám i na našich tazatelích (já nebo kolegové jsme každý den na emailu nebo telefonu a umíme vyřešit plno situací, které mohou u tazatelů nastat, do terénu i pravidelně docházíme)
  • Jedná se o dlouhodobou spolupráci – někteří tazatelé pro nás pracují několik let
  • Flexibilní práci – můžete si nastavit práci na dny a časy, které Vám vyhovují. Oceňujeme, když s námi pracujete pravidelně, ale chápeme, že ne vždy to jde.  

Jednoduše řečeno – pozice tazatele funguje tak, že Vám budeme na email zasílat nabídky různých průzkumů/dotazníkových šetření, které realizujeme, a Vy se na ně dle Vašich časových možností apod. budete hlásit. Je to brigáda vhodná pro všechny, kteří mají alespoň několik hodin měsíčně čas.

Máte zájem dozvědět se více o této práci? Dejte nám o sobě vědět. Stačí vyplnit tento formulář a my se Vám ozveme do 72 hodin.