O nás

Jsme výzkumná agentura, která funguje od roku 1993 v Brně. Specializujeme se na poskytování komplexních služeb v oblasti výzkumu trhu, marketingového výzkumu, výzkumu veřejného mínění, sociologického výzkumu, mediálního výzkumu a výzkumu interního fungování organizací.

Naše tazatelská síť obsahuje přibližně tisíc tazatelů, a to ve všech koutech České republiky. Součástí naší tazatelské sítě je rovněž i call centrum s cca 30 operátorskými místy.

Naše služby využívají tuzemské i zahraniční firmy z různých oblastí, reklamní a PR agentury, poradenské společnosti, média, státní orgány a města, dále pak výzkumné a vzdělávací instituce a organizace třetího sektoru.

Od roku 2006 jsme součástí konsorcia evropských výzkumných agentur pod vedením společnosti Gallup Inc., které mj. realizovalo pro Evropskou komisi Flash Eurobarometer. Členství v tomto konsorciu FOCUSu umožňuje jak realizovat sociologické výzkumy se spolehlivými partnery po celém světě, tak sdílet výzkumné metody společnosti Gallup. Máme však širokou síť partnerů sahající od severní Ameriky přes Orient po Austrálii i mimo toto konsorcium.

Na našich výzkumech pracujeme s řadou významných institucí jako jsou například:

Česká marketingová společnosti

Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity

Centrum dopravního výzkumu (CDV)

Gallup Inc.

United Consultants

A řada dalších, které můžete naleznout na webu FOCUS – Marketing & Social research.